Rusztowania fasadowe – Rybnik

by

Wszelkiego rodzaju prace remontowe związane z elewacją budynków jednorodzinnych wymagają odpowiedniego rusztowania. Tu idealnie sprawdzają się rusztowania fasadowe, które zresztą w Rybniku cieszą się ogromną popularnością. Trudno się dziwić bo solidnie i fachowo rozstawione rusztowanie to gwarancja bezpiecznej i sprawnej pracy. Szeroki wybór elementów konstrukcyjnych zapewnia możliwość ustawienia takiego rusztowania przy ścianach o regularnych i nieregularnych kształtach. Jako wieloletni fachowcy w branży budowlanej oferujemy Państwu wynajem rusztowań fasadowych w Rybniku. Ten typ rusztowania bardzo często określany jest również mianem rusztowania elewacyjnego. Bez względu na nazewnictwo, zastosowanie rusztowania to podstawa we wszelkiego rodzaju pracach budowlanych na zewnątrz.

Dzierżawa rusztowań fasadowych – Rybnik

Podczas montażu rusztowań fasadowych wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu wszystkie prace można wykonywać w pełni bezpiecznie. Tu na uwagę zasługuje również zastosowanie tak zwanej konstrukcji ramowej, dzięki której rozkładanie i składanie rusztowania odbywa się szybko i sprawnie.

Rusztowania fasadowe - Rybnik

W ramach usługi wynajmu rusztowania gwarantujemy również ustawianie rusztowań w Rybniku i okolicach. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy oferujące usługi budowlane w Rybniku i okolicach. Nasi specjaliści wycenią usługę. Następnie rusztowanie przywieziemy na miejsce oraz fachowo rozłożymy a następnie po zakończonych pracach odbierzemy z miejsca budowy.

Rusztowania elewacyjne – Rybnik

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 17:00. Zapraszamy do kontaktu!